Razem już 2 lata!

Razem już 2 lata!

Blog działa dla Was juz ponad dwa lata :)

Kto by pomyślał, że tak szybko to zleci!

Statystyki bloga wciąż pną się szybko do góry, co pokazuje, że doceniacie moją pracę i polecacie bloga znajomym. Chciałam Wam gorąco podziękować za czas poświęcony na zrozumienie prawidłowej hodowli i utrzymania papużek falistych, oraz za ciepłe słowa wsparcia i uznania dla treści tu zamieszczanych.

Aż trudno w to uwierzyć, ale od początku istnienia bloga został on wyświetlony już ponad 200 000 razy!

wordpress

Pamiętam jakby to było wczoraj, jak po założeniu bloga byłam zadziwiona, że ilość wyświetleń można liczyć aż w setkach miesięcznie :)

Teraz sprawy wyglądają nieco inaczej, nasz blogowy rekord to 824 wyświetlenia jednego dnia – to więcej, niż przez cały październik 2013! Dzięki!

Plany a rzeczywistość…

Choć początkowy plan był bardzo odważny, żeby wypuszczać nowy post co tydzień – życie pisze swoje scenariusze…

Nie zawsze jest czas, ale piszę tak często jak mogę, a ponieważ staram się, by treści dla Was pisane były wysokiej jakości – czasem przez kilka tygodni nie pojawia się nic nowego.

Jednak tematów nie brakuje i wciąż mam w notesie długą listę rzeczy o których warto napisać, więc nie martwcie się, to nie jest tak, że nie mam o czym pisać!

Maile, maile

Na blogu możecie też znaleźć do mnie kontakt mailowy.

Często zdarza się, że piszecie jeśli macie poważny problem, lub nie macie pewności co do płci lub kondycji ptaków – w ten sposób można wysłać zdjęcia co bardzo ułatwia rozmowę i próbę rozwiązania problemu.

Ostatnio porządkowałam skrzynkę [email protected] i okazało się że… mój klient poczty “kradł” maile! Znalazłam kilkanaście maili, których nawet nie widziałam, ponieważ nie dostałam informacji o ich nadejściu…

Przepraszam wszystkich Was, którzy do mnie pisali i nie otrzymali odpowiedzi na swoje pytania…

Staram się jednak uczyć na błędach i ostatnio zmieniłam klienta poczty – wszystko stało się bardziej uporządkowane i przyjemniejsze w obsłudze. Wasze maile są dla mnie bardzo ważne i odpowiadam na wszystkie wiadomości, które od Was dostanę.

Mam nadzieję, że ten problem już się więcej nie powtórzy.

wp3

Wzrost ilości gości i wyświetleń strony jest bardzo wyraźny z roku na rok

Kilka informacji na koniec

Na blogu jest już 70 postów. Czasem ciężko odnaleźć treści, które Was interesują.

  • W kolumnie po lewej stronie możecie znaleźć różne kategorie wpisów, które zawierają posty powiązane ze sobą tematycznie.
  • Jest tam także archiwum, dzięki któremu możecie znaleźć post z konkretnego miesiąca.
  • Pamiętajcie jednak o istnieniu spisu wszystkich postów, który stworzyłam kilka miesięcy temu, żeby ułatwić Wam szukanie. Znajdziecie tam tytuły wszystkich postów podzielone tematycznie. Jeśli interesuje Was bardzo konkretne zagadnienie – myślę, że tam najłatwiej będzie je znaleźć.

Często macie pytania, które zadajecie po wejściu w zakładkę kontakt.

  • Pamiętajcie, że wasz problem może dotyczyć wielu innych posiadaczy falek. Warto zadać pytanie pod postem, który pasuje tematycznie do waszego pytania. Dzięki temu inni użytkownicy łatwiej je odnajdą i im także to pomoże.
  • Często Wasze pytania dotyczą wątków rozlegle opisywanych w treści postów. Gorąco polecam zajrzenie do Spisu postów, ponieważ nie jestem Wam w stanie tak dokładnie odpowiedzieć na pytanie w mailu czy komentarzu jak robię to w poście. Dzieki temu możecie też znaleźć odpowiedź na nurtujące Was pytanie od razu, zamiast czekać, aż udzielę Wam odpowiedzi.

Niedawno w kolumnie po lewej stronie pojawiła się zakładka prosząca o wsparcie bloga

  • Stworzyłam ją, ponieważ wierzę, że treści, które przekazuję Wam na blogu powinny być darmowe i łatwo dostępne dla wszystkich. Dzięki temu warunki utrzymania i hodowli falistych mogą się poprawiać, co istotnie wpływa na zdrowie całej populacji papużek żyjących w Polsce.
  • Mimo, że udostępniam treści za darmo – sama ponoszę koszty utrzymania domeny i serwera. Niestety, aby wszystko działało sprawnie, a strona była dostępna dla Was w wyszukiwarkach – darmowe rozwiązania nie są wystarczająco dobre…
  • Wierzę, że ludzie chcą odwdzięczać się za udzieloną im pomoc, często dostaję pytania jak można to zrobić –  ta strona na nie odpowiada :)